Cześć jestem Marika

Technolog żywności i żywienia, od 2014 roku właścicielka sklepu z naturalnymi kosmetykami i zdrową żywnością oraz autorka wielu tekstów o tematyce urodowo-zdrowotnej. Postanowiłam założyć sklep internetową po tym jak bardziej zainteresowałam się naturalnym i zdrowszym stylem życia. Dodatkowo po samodzielnym wyleczeniu kilku przewlekłych dolegliwości bardzo bliskie memu sercu stało się naturalne leczenia i wzmacnianie organizmu, ziołolecznictwo i wpływu myśli i emocji na zdrowie. Na blogu dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniami.

Jestem absolwentką Wydziały Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcjii SGGW w Warszawie. Posiadam dużą wiedzę w zakresie żywności, dietetyki i dietoterapi. Dlatego w artykułach koncentruje się na dostarczaniu wartościowych treści i informacji opartych zarówno na mojej wiedzy, ale też na badaniach naukowych. Ponadto na blogu przekazuje Wami wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia, pyszne, roślinne przepisy, receptury na domowe kosmetyki oraz patenty, które sprawdzają się w moim życiu codziennym .

koszyk natury

Kiedy nie pracuję eksperymentuje w kuchni, oglądam horrory i spędzam czas z rodziną. Mam 2 koty i piękny ogród w którym oprócz relaksu uprawiam warzywa i owoce. Od 7 lat jestem wegetarianką. Staram się spożywać produkty sezonowe, lokalne i jak najmniej przetworzone. Stawiam również na naturalne kosmetyki z przyjaznym składem i środki czystości, które w większości przygotowuj sama.

Jestem introwertyczką i domatorką, cenie sobie życie blisko natury. Żyje w swoim tempie, nie zmuszam się do rzeczy na które nie mam ochoty, uwielbiam moją pracę i staram się zachować balans we wszystkim co robię i myślę . To jest mój klucz do szczęśliwego i spełnionego życia. Ma nadzieję, że podzielenie się informacjami, które nabyłam przez lata i moje podejście do życia, pomoże innym.